Gumisie chyba 6:0 wygrały z MOW, ale nie jestem pewien - na pewno do 0

PostForum: Wyniki   Wysłany: Nie 0:30, 25 Lut 2007   Temat: 2 kolejka

Temat: Wiosna 2007 I kolejka
Voda

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 492

PostForum: Wyniki   Wysłany: Nie 0:22, 18 Lut 2007   Temat: Wiosna 2007 I kolejka
Albertus chyba wygrał 5:3
  Temat: Wyniki 11 kolejki
Voda

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 564

PostForum: Wyniki   Wysłany: Sob 23:21, 16 Gru 2006   Temat: Wyniki 11 kolejki
nastepny dopiero w styczniu, wiec raczej bede juz... no chyba ze cos sie skomplikuje

Wyświetleń: 5214

PostForum: Wyniki   Wysłany: Wto 22:48, 12 Gru 2006   Temat: Najciekawszy mecz kolejki

Wyświetleń: 1962

PostForum: Free Talks   Wysłany: Nie 17:11, 03 Gru 2006   Temat: Ewidentne błędy sędziego
to nie ja zadecydowałem o ustawieniu, tylko Siwy, pare minut przed meczem mu je odradzałem jednak.
Voda

PostForum: Free Talks   Wysłany: Sob 21:52, 02 Gru 2006   Temat: Ewidentne błędy sędziego
wiem, Buczi...z prawej strony grał głównie.
Voda

ten mecz to był koszmar dla mnie... chyba mój najgorszy mecz do tej pory Sad może dlatego że rano grałem w innym ligowym meczu (nie lotto), nie wiem, ale było bardzo słabo
Voda

ten co wcześniej napisał: "W meczu Płomień - Torpedo , zabardzo sie otwarliśmy na początku przez głupie nowe ustawienie !!! A tak na marginesie jak by Płomień był dobry i miał wole walki to by st ...
Voda

nie słuchajcie Budza, bo teraz pieprzy głupoty Shocked
Voda

PostForum: Wyniki   Wysłany: Sob 20:05, 02 Gru 2006   Temat: Najciekawszy mecz kolejki
dobry mecz, mieliście przewagę, troche śmiechu było w ostatniej minucie jak wybiegłem z bramki Very Happy powodzenia